آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»بازارکار و سرمایه»استخدام مدرس»دعوت به همکاری از علاقه مندان به تدریس
دعوت به همکاری از علاقه مندان به تدریس-pic1

دعوت به همکاری از علاقه مندان به تدریس

از علاقه مندان به فعالیت در زمینه تدریس خصوصی دعوت می شود با قرار گرفتن در لیست مدرسین ایران مدرس (www.iranmodares.com)، در جهت جذب شاگرد به صورت مستقیم اقدام نمایند. در وب سایت ایران مدرس بیش از 15000 مدرس ثبت نام نموده و تعداد زیادی از مدرسین که آگهی خود را با پرداخت مبلغ مناسبی به صورت ویژه درج نموده اند، برای چندمین بار آگهی تدریس خود را تمدید نموده اند. این امر نشان دهنده موثر بودن درج آگهی تدریس در وب سایت ایران مدرس است.

وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس خصوصی در ایران می باشد. در صورتیکه به امر تدریس علاقه دارید و آگهی تدریس خود در ایران مدرس را به صورت مناسب و با مدت زمان کافی درج نمائید حتما شاگرد جذب خواهید نمود.

مزیت وب سایت ایران مدرس در مقایسه با وب سایتهای آگهی دیگر این است که وب سایت ایران مدرس به صورت مستقیم به امر آموزش و تدریس پرداخته و آگهی تدریس شما در بین حجم انبوهی از آگهی هایی که در زمینه های دیگری می باشند گم نمی شود.

----------------------

به منظور قرار گرفتن در لیست مدرسان ایران مدرس و جذب شاگرد به صورت مستقیم ابتدا فرم عضویت در سایت را تکمیل نموده و پس از ورود به کنترل پنل آگهی تدریس خود را درج نمائید. پس از تایید مدیریت آگهی شما در وب سایت نشان داده خواهد شد.

آگهی تدریس شما به صورت رایگان نمایش داده خوهد شد ولی در صورت تمایل با پرداخت وجه مناسبی می توانید جزو مدرسین ویژه گردید و احتمال جذب شاگرد خود را افزایش دهید. تعرفه درج آگهی ویژه در بخش تعرفه ارائه شده است.

بعد از درج آگهی تدریس برای بار اول، دفعات بعد آگهی تدریس شما با تخفیف درج خواهد شد. آگهی تدریس خود را کامل، جامع و قانع کننده درج نمائید تا بتوانید شاگرد جذب کنید.


---------------------
میزان موثر بودن درج آگهی تدریس در ایران مدرس

همانطور که می دانید وب سایت ایران مدرس برای بسیاری از عبارتهای شامل تدریس خصوصی از دید موتورهای جستجو همچون گوگل بهینه بوده و به بهترین شکل می تواند متقاضیان تدریس را به سمت آگهی شما ارجاع دهد. در این بخش موقعیت وب سایت ایران مدرس در نتایج تعدادی از جستجوهای انجام شده در گوگل برای عبارات شامل تدریس خصوصی ارائه شده و میزان بهینه بودن آن مورد بررسی قرار می گیرد.
وب سایت ایران مدرس در موتور جستجوی گوگل از جایگاه خوبی برخوردار بوده و برای تعداد زیادی از عبارتهای شامل و یا مشابه تدریس خصوصی در صفحه اول نتایج جستجو و در چند جایگاه اول نشان داده می شود. به این ترتیب، با درج آگهی ویژه در ایران مدرس شانس جذب شاگرد خود را به شدت افزایش می دهید.
به عنوان مثال تعدادی از عبارتهایی که ممکن است متقاضیان تدریس خصوصی با چنین عباراتی بدنبال پیدا کردن مدرس مورد نظرشان باشند را در گوگل جستجو نموده و نتایج زیر بدست آمد (خودتان امتحان کنید).
اعداد نشان داده شده در ستون اول شماره صفحه ای از نتایج گوگل را نشان می دهد که وب سایت ایران مدرس برای آن نشان داده شده است و ستون دوم جایگاه ایران مدرس در صفحه مزبور است (نتایج مربوط به شهریور 93 است).
به عنوان مثال، اگر در گوگل برای عبارت "تدریس خصوصی" جستجو انجام دهید، وب سایت ایران مدرس در صفحه 1 و جایگاه 1 از همان صفحه مشاهده خواهد شد.

عبارت مورد جستجو صفحه نتایج جایگاه ایران مدرس در صفحه مزبور
تدریس خصوصی 1 1
مدرس خصوصی ریاضی 1 1
تدریس خصوصی ریاضی 1 4
تدریس خصوصی ریاضی در تهران 1 3
تدریس خصوصی ریاضی مهندسی 1 1
تدریس خصوصی محاسبات عددی 1 1
تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل 1 1
تدریس خصوصی ریاضی دبیرستان 1 4
تدریس خصوصی ریاضی راهنمایی 1 3
تدریس خصوصی ریاضی در شیراز 1 4
تدریس خصوصی فیزیک 1 1
تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان 1 1
تدریس خصوصی فیزیک در تهران 1 1
تدریس خصوصی فیزیک در اصفهان 1 6
تدریس خصوصی فیزیک دانشگاه 1 4
تدریس خصوصی فیزیک هالیدی 1 8
تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان 1 1
مدرس خصوصی فیزیک 1 1
تدریس خصوصی شیمی 1 1
تدریس خصوصی شیمی دبیرستان 1 2
تدریس خصوصی شیمی در تهران 1 1
مدرس خصوصی شیمی 1 1
مدرس خصوصی زبان 1 1
تدریس خصوصی فرانسه 1 2
تدریس خصوصی زبان فرانسه 1 2

به جرات می توان گفت که وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای "تدریس خصوصی+دروس دانشگاهی" هم بهینه بوده و به بهترین وجه می تواند متقاضیان تدریس را به سمت آگهی شما هدایت کند.


آگهی دهنده: ایران مدرس
موقعیت: استان تهران - تهران - استخدام مدرس در تهران
به روز شده در:۱۳۹۷/۳/۴
بازدید: 7414 بار
ایمیل: