آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»بازارکار و سرمایه»استخدام مدرس»چگونگی جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس
چگونگی جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس-pic1

چگونگی جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس

به منظور جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس در وب سایت www.IranModares.com عضو شده و آگهی تدریس خود را درج کنید. وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت تدریس خصوصی بوده و در حدود 15000 مدرس ثبت نامی دارد. توضیحات تکمیلی در ادامه ارائه شده است.

آگهی تدریس و امتحانات میان ترم

همانطور که می دانیم، امتحانات میان ترم دبیرستانها و دانشگاهها حدودا از 15 آبان شروع شده و بنابراین فاصله زمانی اول تا 15 آبان زمان مناسبی برای درج آگهی تدریس است.
بازه زمانی اول تا 15 آبان حتی به نسبت ایام امتحانات نیز برای درج آگهی تدریس مناسبتر است. دلیل این امر آن است که وقتی دانشجو یا دانش آموزی برای امتحانات میان ترم با مدرسی هماهنگ می کنند، در صورتی که کار مدرس مزبور خوب باشد، برای امتحانات پایان ترم نیز با او ادامه می دهد.
به منظور درج آگهی تدریس در ایران مدرس (همین وب سایت)، بر روی عبارت "عضویت در سایت" در بالای همین صفحه کلیک نموده، وارد کنترل پنل شده و آگهی تدریس خود را درج کنید.
درج آگهی تدریس در ایران مدرس رایگان است ولی برای افزایش اثر بخشی آن می توانید آن را به صورت ویژه درآورید.
----------------------------------
عوامل موثر در درج آگهی تدریس پربازده

همانطور که می دانیم مثل هر کار دیگری برای درج یک آگهی تدریس مناسب و موثر نیز عوامل مختلفی می تواند تاثیر گذار باشد. از جمله عواملی که کمک می کند آگهی تدریسی را که به صورت رایگان یا ویژه در ایران مدرس درج می کنید موثر باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- انتخاب عنوان و تایتل مناسب برای آگهی تدریس: دروس تدریسی را در عنوان آگهی ارائه دهید. عنوان را خیلی طولانی انتخاب نکنید.

2- انتخاب وب سایت مناسب، بهینه و پربازدید برای ثبت آگهی تدریس مورد نظر: وب سایت ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی بهینه بوده و به صورت روزانه بازدید بالایی دارد.

3- درج توضیحات کافی در متن آگهی طوری که بازدید کننده را مجاب نماید: سوابق تحصیلی و رزومه خود را به صورت کامل در متن آگهی ارائه دهید. سوابق تدریس خود را نیز به صورت مفصل شرح دهید.

4- انتخاب عکس مناسب و مرتبط برای آگهی مورد نظر

5- در متن آگهی از جمله بندی مناسب و درست استفاده گردد. متن را بیش از یک بار بخوانید تا غلط های املایی نداشته باشد.

6- مناسب بودن متن آگهی از نظر بلند و کوتاه بودن آن

7- به روز رسانی مرتب آگهی (در وب سایت ایران مدرس امکان به روز رسانی آگهی تدریس از طریق فشار دادن یک کلید در کنترل پنل وجود دارد طوری که آگهی شما در صدر سایر آگهی ها قرار می گیرد)

8- ارائه قیمت مناسب و منطقی در متن آگهی تدریس

9- انتخاب کلمات کلیدی مناسب با دروس تدریسی

----------------------------------------------------

30 عبارت برتر تدریس خصوصی در ایران مدرس

همانطور که در مطالب ارائه شده قبلی نیز گفته شده است، وب سایت ایران مدرس از دید موتورهای جستجو، خصوصا گوگل، کاملا بهینه بوده و به بهترین شکل می تواند متقاضیان تدریس را به سمت آگهی های تدریس درج شده مدرسین ارجاع دهد.
به جرات می توان گفت که ایران مدرس برای اکثر عبارتهای شامل "تدریس خصوصی" و "مدرس خصوصی" در صفحه اول نتایج گوگل نشان داده می شود. در این مقاله، عبارتهایی که با جستجوی آنها در گوگل، وب سایت ایران مدرس در "صفحه اول و جایگاه اول" نتایج نشان داده می شود ارائه می گردد.
در صورتیکه برای هر کدام از عبارتهای ارائه شده در زیر، در موتور جستجوی گوگل جستجو انجام دهید، در صفحه اول نتایج، اولین وب سایتی که نشان داده می شود وب سایت ایران مدرس است (خودتان امتحان کنید). این امر نشان می دهد که وب سایت ایران مدرس برجسته ترین و برترین وب سایت تدریس خصوصی بوده و به بهترین وجه در جذب شاگرد می تواند به مدرسین کمک نماید.

30 عبارت برتر تدریس خصوصی در ایران مدرس به صورت زیر است:

تدریس خصوصی فیزیک
تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان
مدرس خصوصی فیزیک
تدریس خصوصی ریاضی در تهران
تدریس خصوصی ریاضی مهندسی
تدریس خصوصی آمار
تدریس خصوصی آمار و احتمال
تدریس خصوصی استاتیک
تدریس خصوصی ریاضی راهنمایی
تدریس خصوصی زیست
تدریس خصوصی زیست شناسی
تدریس خصوصی شیمی
تدریس خصوصی شیمی در تهران
تدریس خصوصی شیمی کنکور
تدریس خصوصی حسابداری صنعتی
تدریس خصوصی لینوکس
تدریس خصوصی مقاومت مصالح
تدریس خصوصی هندسه
تدریس خصوصی هندسه تحلیلی
تدریس خصوصی جبر و احتمال
تدریس خصوصی ریاضیات گسسته
تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل
تدریس خصوصی محاسبات عددی
تدریس خصوصی مدارهای الکتریکی
تدریس خصوصی مکانیک سیالات
تدریس خصوصی الکترونیک
تدریس خصوصی تحقیق در عملیات
تدریس خصوصی ایستایی
تدریس خصوصی زمین شناسی
تدریس خصوصی دینامیک

البته، همانطور که گفته شد، برای سایر عبارتهای شامل تدریس خصوصی هم وب سایت ایران مدرس در صفحه اول نتایج گوگل نشان داده خواهد شد ولی ممکن است که در جایگاه اول نباشد.
-------------------------------------

نکاتی در رابطه با درج آگهی تدریس در ایران مدرس

1- آگهی های تدریس به دو صورت رایگان و ویژه در وب سایت ایران مدرس نشان داده می شود. برای آگهی های رایگان فقط ایمیل و برای آگهی های ویژه مشخصات کامل مدرس ارائه می گردد.

2- حین ثبت نام در ایران مدرس حتما آگهی تدریس خود را درج کنید. در غیر اینصورت اطلاعات شما نشان داده نخواهد شد. تنها عضو شدن و ثبت نام کافی نیست.

3- انتخاب عنوان آگهی تدریس مناسب و همچنین متن کامل و قانع کننده و عکس مناسب به جذب شاگرد شما کمک می کند.

4- با درج جزوات خودتان در سایت می توانید بازدید صفحه آگهی تدریس خود را هم افزایش دهید. چرا که در صفحه جزوات درج شده شما به صفحه آگهی تدریس شما هم ارجاع داده می شود.

5- با به روز رسانی آگهی تدریس خود می توانید در صدر آگهی های با تعداد ستاره برابر با آگهی خود قرار می گیرید. یا اگر آگهی رایگان دارید، در صدر سایر آگهی های رایگان قرار خواهید گرفت.

6- برای آگهی تدریس خود کلمات کلیدی مناسب هم انتخاب نمائید تا در نتایج جستجوی سایت برای دروس مورد نظرتان، آگهی شما هم نشان داده شود.


آگهی دهنده: www.iranmodares.com
موقعیت: استان تهران - تهران - استخدام مدرس در تهران
به روز شده در:۱۳۹۷/۴/۳۱
بازدید: 3582 بار
ایمیل: